Odwiedziło nas: 7081643 osób
Dorosły pies

Dlaczego u niektrych labradorw występuje różowy nos?
Zdarza się to dosyć często. Zjawisko to nazywamy zimowym lub śnieżnym nosem. Większość żółtych labradorów ma czarny nos latem , zimą im różowieje. Ma to miejsce co roku. Jest to zjawisko niewytłumaczalne. Występuje ono również u psów rasy hasky i malamutów. W okresie zimowym można "poprawić"' kolor nosa podając psu tartą marchewkę.

Czy labradory przeskakują płoty ? Czy są skłonne do ucieczek?
Bardzo rzadko to robią. Niektóre potrafią otwierać drzwi. Za to umieją się dobrze wspinać. Ogólnie mówiąc labrador znudzony i niewybiegany może coś kombinować.

Czy labradory lubią pływać?
Labradory są urodzonymi pływakami. Nauka pływania musi odbywać się stopniowo. Nigdy nie wolno wrzucać szczeniąt do wody. Najlepiej niech oswajają się z wodą bawiąc się na brzegu o łagodnym zejściu. Mogą też brać przykład ze starszego psa. Same muszą poznać wodę i oswoić się z nią. Później nie będą się bały wejść głębiej.

Czy kupisz kalendarz Fundacji na 2015 rok
tak
nie
Kalendarz Fundacji Labrador na 2016 rok.
©2001-2013 Labrador.pl | Redakcja | Napisz do nas
powered by stepCMS | hosted by Beyond.pl | created by GoldenSubmarine

Wszelkie publikacje oraz materiał fotograficzny zamieszczony na stronach portalu jest chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez zgody autorów jest zabronione.

Strona Archiwalna

[zamknij komunikat]