Odwiedziło nas: 7081660 osób
Jak zamieścić ogłoszenie ?

Jakie są korzyści ogłaszania się w serwisie Labrador.pl? Przede wszystkim prestiżowy adres www.labrador.pl, nowoczesny serwis internetowy, który integruje społeczność miłośników rasy labrador w Polsce, wysoka oglądalność oraz sprecyzowane grono odbiorców ogłoszeń i reklam.

Proponujemy dwie formy ogłoszeń - ogłoszenia tekstowe, dla osób i firm, które chcą za pomocą naszego serwisu informować w sposób permanentny, czytelników labrador.pl o swojej ofercie ( np. sklepy z karma dla psów przedstawiają swoją ofertę, adres itp.) zamieszonej w określonym dziale oraz nowoczesną minikampanię reklamową opartą na bannerach reklamowych, pojawiających się na każdej stronie serwisu, w sposób atrakcyjny zachęcający do odwiedzania strony danej internetowej (np. hodowli spodziewającej się w najbliższym czasie szczeniaków)

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszeniem ogłoszenia na stronach serwisu Labrador.pl proponujemy następujące warunki.

Umieszczenie ogłoszenia tekstowego w sekcji "ogłoszenia" w jednej z następujących kategorii: hodowle, karma, akcesoria, szczeniaki, wakacje, jednorazowo, wpis 40zł (brutto) za okres emisji 1 miesiąc.

Umieszczenie reklamy graficznej, tzw. bannera reklamowego, widocznego na szczycie strony głównej serwisu (newsy) 180zł (brutto) za miesiąc.

Umieszczenie reklamy graficznej, tzw. bannera reklamowego, widocznego na szczycie jednej z podstron serwisu, wskazanej przez zleceniodawcę, w cenie 90zł (brutto) za miesiąc.

Umieszczenie adresu - linka w okienku "Strony hodowców" na stronie głównej, 130zł (brutto) za miesiąc.

Dla wszystkich zainteresowanych dłuższym okresem emisji przewidujemy bardzo korzystne rabaty.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogloszeń.
Raz umieszczone ogłoszenie i zdjęcia nie mogą być zmieniane.

Wszystkich zainteresowanych, prosimy o wpłatę na konto:

LABRADOR.PL
Grzybkowska Danuta
Ul.Żwirki 9A
60-409 Poznań

49 1090 1362 0000 0000 3602 0929

Treść ogłoszenia prosimy przesłać na adres: d.grzybkowska@labrador.pl, lub na adres podany powyżej.


Czy kupisz kalendarz Fundacji na 2015 rok
tak
nie
Kalendarz Fundacji Labrador na 2016 rok.
©2001-2013 Labrador.pl | Redakcja | Napisz do nas
powered by stepCMS | hosted by Beyond.pl | created by GoldenSubmarine

Wszelkie publikacje oraz materiał fotograficzny zamieszczony na stronach portalu jest chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez zgody autorów jest zabronione.

Strona Archiwalna

[zamknij komunikat]